Uniforum RETE

8. júna 2016

CIEĽ

Sieť šikovných a talentovaných slovenských študentov v zahraničí je jedným z najdôležitejších piliérov Unifora. Cieľom Uniforum Rete je pomôcť študentom vzájomne sa spoznať, pomáhať si, vymieňať si medzi sebou informácie a zostať v kontakte so Slovenskom a  ostatnými slovenskými študentmi.

Prihlás sa do skupiny Uniforum +meno krajiny (napr.: Uniforum Deutschland) na Facebooku a staň sa súčasťou tejto siete. Pridaj sa aj ty do Uniforum mapy a zisti, kto zo Slovákov študuje na tom istom mieste či na tej istej škole ako ty.

 

NAŠLI SME SA!

Nasli sme sa

 

Stretnutie mladých ľudí zo Slovenska v danej krajine je pre nás dôležité. Sleduj našu stránku a buď vždy informovaný o stretnutiach a podujatiach v krajine v ktorej študuješ.

 

 

NIEČO Z ARCHÍVU

Našli sme sa !- Rím, Taliansko 2016 – Prvé stretnutie slovenských študentov na Veľvyslanectve Slovenskej republiky v Ríme.

Študenti mali možnosť spoznať dôležité osobnosti ako Veľvyslanca Slovenskej republiky v Ríme – Jána Šótha, Veľvyslanca Slovenskej republiky pri Svätej stolici – Petra Sopka, ako aj známého a významného operného speváka – Petra Dvorského, ktorý je zároveň riaditeľom Slovenského kultúrneho inštitútu v Ríme, a samozrejme mnoho ďalších.

Uniforum-ambasada

 

UNIFORUM MAP

uniforum map

 

Študenti prihlásení do Unifora majú možnosť presne vedieť, v ktorých regiónoch a mestách sa nachádzajú ostatní, a to vďaka jednému z mnohých aktivít Unifora, presnejšie na základe vytvorenej Uniforum mapy.

 

COMMUNICATION

Communication

Niektorí študenti už medzi sebou nadviazali kontakty na našom prvom stretnutí a veríme, že sa i naďalej kontaktujú. Ostatní medzi sebou majú možnosť komunikovať priamo v skupine na facebooku, ktorá bola určená práve na vymnieňanie informácií, zdieľanie rôznych aktivít a iné.
Takisto veľa informácií sa o sebe môžu študenti dočítať aj na našom blogu.