UNIFORUM Orientamento

8. júna 2016

CIEĽ

UNIFORUMORIENTAMENTO

 

Hlavným cieľom Uniforum Orientamento je organizácia medzinárodného veľtrhu zahraničných vysokých škôl na Slovensku. Veľtrh ponúka študentom jedinečnú príležitosť vybrať si školu zo zaujímavej ponuky kvalitných univerzít a nadviazať priamy kontakt s ich reprezentantmi.

 

UNIFORUM FB GROUPS

UNIFORUM GROUPSUniforum Orientamento povedie záujemcov o vysoké školy v zahraničí krok za krokom pri nadväzovaní kontaktov s univerzitami, vyplňovaní prihlášok, pri hľadaní štipendií, výberu fakulty a to na základe ich záujmov a ambícií. Takisto Uniforum Orientamento poskytne informácie o potrebných dokumentoch či administratívnych záležitostiach, o ktorých častokrát študenti nevedia.

FIND US ON FACEBOOK

UNIFORUM ITALIA
UNIFORUM UNITED KINGDOM
UNIFORUM FRANCE
UNIFORUM POLSKA
UNIFORUM DEUTSCHLAND
UNIFORUM ÖSTERREICH
UNIFORUM DANMARK

Facebook groups

 

ARCHÍV VEĽTRHOV

Archive

10.04.2018 VEĽTRH ZAHRANIČNÝCH UNIVERZÍT: Uniforum Orientamento Day 2018 UFO DAY, Sídlo Bratislavského Samosprávneho kraja, Bratislava

04.04.2017 VEĽTRH TALIANSKYCH UNIVERZÍT: Uniforum Orientamento Day 2017, Sídlo Bratislavského Samosprávneho kraja, Bratislava

 

WORK IN PROGRESS

New Website soon

Pripravujeme pre vás novú platformu Unifora. Už čoskoro sa bude dať prihlásiť do jednotlivých skupín a na veľtrhy aj cez našu stránku.